Reference

našich zákazníků

Spisovatelka Lucie van Koten

Tuhé oční sérum mě skutečně nadchlo. Za sebe ho vnímám hlavně jako účinnou výživu pro citlivé oční okolí: obsahuje jen 4 ingredience, včetně slaměnky a oleje ze světlice barvířské, přesto je velice koncentrované, udržuje pleť dlouho vláčnou, a tak jej můžete použít jak na den, tak i noc. Já se ráno probouzela jak po kosmetické masáži – oční okolí vypnuté každé ráno! 

Tuhé omlazující oční sérum

“Tuhé oční sérum mě skutečně nadchlo. ”

- Spisovatelka Lucie van Koten

Herečka Kristýna Janáčková

Začínám být specialista na různá oční séra, mám pocit. Vyzkoušela jsem jich tolik..na tolik jsem dostala doporučení, že jsou to ty nejlepší..na vrásky, na kruhy pod očima. Jj..příjemná byla, krásně voněla, ale výsledek jsem bůhvíjaký neviděla. Až na období mateřského nespánku se mi do ruky dostala tahle úžasná věc. Byla jsem na ni nesmírně zvědavá a po měsíci intenzivního používání, ráno i večer, můžu s čistým svědomím říct, že je to to nejlepší, co jsem kdy vyzkoušela. Kruhy pod očima opravdu mírní a to hodně, okolí očí nádherně rozzáří a i vrásky jemně vyhladí.

“Po měsíci intenzivního používání, můžu říct, že je to to nejlepší, co jsem kdy vyzkoušela.”

- Herečka Kristýna Janáčková

Šárka

Jsem fanynkou přírodní kosmetiky a kvalita je pro mě důležitá. Vedle odličovacího mýdla mi také velice vyhovuje mýdlo na holení od Balade en Provence.

“Na odličovací mýdlo nedám dopustit. Všechny výrobky jsou bez vody a splňují nejvyšší standardy. ”

- Šárka

Zdeňka

Vaše výrobky jsem si zamilovala hned 🙂 Měla jsem zatím jen pomády na rty a noční krém v kostce, který je úúúúžasný. Chystám se na slaměnku. Díky, že jste jiní, nechemičtí !

“Já jsem z těch vašich balíčků vždycky dojatá ????”

- Zdeňka