O kapku lepší výrobky

Ve Flowbase nás spojuje nejen rodinné pouto, ale i hodnoty, za nimiž si stojíme. Nabízíme vám pouze to nejlepší a chceme být tak základnou, z jejíž nabídky si vyberete tu nejčistší kosmetiku, která Vás spolehlivě naladí do harmonie a flow.

Bez jediné kapky vody

Ačkoliv je lákavé rozšířit portfolio o maržové produkty obsahující vodu místo cenných bio surovin, rozhodly jsme se tak neučinit. Jsme první obchod v ČR, v jehož sortimentu nenajdete jediný výrobek ředěný vodou. Hydratace totiž musí probíhat hlavně zevnitř, nikoliv zvenčí.

BIO certifikované suroviny

Záleží nám na kvalitě jídla, které konzumujeme a stejně to vnímáme i u kosmetiky, která skrze pokožku do těla také prostupuje. BIO certifikáty u našich výrobků vnímáme proto jako samozřejmost a skutečný důkaz špičkové kvality.

Bez jediné kapky vody

Malosériová výroba

Věříme v kvalitu ruční, malosériové výroby, které je věnována patřičná péče a špetka lásky. Záleží nám na původu surovin a postupech které jsou udržitelné a fér. K lidem i přírodě.

Žádná umělá chemie

Naše výrobky vychází z filozofie minimalismu. Spoléháme správnou kombinaci čistě přírodních surovin, které jemně ale efektivně účinků. Bez umělých náhražek a laboratorních konzervantů, sulfátů, nebo syntetických alkoholů a parfemací.

Ekologické balení

Díky tomu, že naše výrobky neobsahují vodu, není potřeba je balit do plastových obalů. Tuhá kosmetika tak může být zabalena do kompostovatelných krabiček, které se v přírodě rozloží, oleje zase v recyklovatelných skleněných lahvičkách, které mohou po vypotřebování posloužit jako stylové vázičky. Díky tomu se tak nepodílíme na zbytečném šíření mikroplastů do světa.

Příjemný zážitek

V našem portfoliu najdete pouze výrobky, za jejichž kvalitou si stojíme a sami je používáme. Chceme pro sebe to nejlepší. A je pro nás dvojnásobnou radostí, když se to můžeme podělit. Vážíme si Vaší důvěry, kterou do nás volbou výrobků od Flowbase vkládáte a přejeme si, aby nejen samotné používání výrobku, ale i jeho nákup byl příjemným zážitkem. Proto prosíme, dejte nám vědět, kdyby se zrovna něco nepovedlo. Jsme tu pro Vás a určitě najdeme řešení.

Bohužel, vzorky a testery nenabízíme

Malá balení vyžadují další obalový materiál a doprava samotných vzorků představuje ekologickou zátěž. Zejména z tohoto důvodu Flowbase vzorky výrobků nenabízí. Stojíme si za jejich kvalitou a věříme, že nadchnou i Vás. S výběrem Vám velice rádi poradíme a pokud byste je přeci jen chtěli vidět naživo, je možné se zastavit v některém z obchodů, který naše výrobky nabízí.

Příjemný zážitek
USDA Organic BIO Earth Durable FSC Vegan